Nakupování Zdraví Herní svět Internet a mobil Zajímavosti Děti Finance

Chrániče matrace

Chrániče matrace jsou určené k ochraně matrace před poškozením a znečištěním. Mohou být vyrobeny z různých materiálů - například se používá bavlna, polyester, mikrovlákno. Samozřejmě je vhodné při výběru zohledit i další vlastnosti - voděodolnost, prachotěsnost nebo proti-alergenní účinky.Hlavním úč..

Pokračovat...

Bavlněná prostěradla

Bavlněná prostěradla jsou výbornou volbou pro každodenní použití. Bavlna je přírodní materiál, který je měkký, prodyšný a příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem jsou bavlněná prostěradla oblíbená u mnoha lidí. Při výběru bavlněného prostěradla je důležité zvolit správnou velikost pro vaše lůžko. ..

Jersey prostěradla

Jersey prostěradla jsou vyrobená z jemné příze pletené do proužků, které jsou následně spojeny dohromady. Tento druh prostěradel je velmi elastický, měkký a pohodlný. Jersey prostěradla jsou obvykle vyrobená z bavlny nebo bavlněné směsi, což zajišťuje jejich příjemnou měkkost a dobré vlastnosti pro ..

Povlečení

Povlečení je součástí ložního prádla, které se skládá z jednoho nebo více kusů látek, které se používají k zakrytí matrace a polštáře. Povlečení se vyrábí v různých velikostech, barvách a vzorech a je k dispozici v mnoha materiálech, jako jsou bavlna, satén, flanel, mikrovlákno a další.Při výběru po..

Froté prostěradla

Froté prostěradla jsou vyrobená z froté tkaniny, což je tkanina s výrazným vlasem. Díky tomu mají vysokou savost a jsou velmi příjemná na dotek. Jsou vhodná zejména pro zimní období, kdy hledáte teplejší a měkčí variantu prostěradla.Výběr froté prostěradlaPři výběru [a category=159858]froté prostěra..

Polštáře

Historie polštáře sahá až do pradávných dob. Archeologické nálezy ukazují, že polštáře byly používány již ve starověké Egyptě a v Asýrii před tisíci lety. V těchto kulturách byly polštáře vyráběny z kovových nebo dřevěných rámových konstrukcí, které byly potaženy vlnou nebo peřím.V starověkém Římě a..

Mezinárodní den žen (MDŽ)

Mezinárodní den žen (zkráceně také MDŽ) se slaví každoročně dne 8. března. Jedná se o mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. V České republice se stal tento svátek významný od roku 2004. Význam svátkuDemonstrace žen na konci..

Co nedělat na Nový rok - pověry a zvyky

Zřejmě také znáte přísloví “Jak na Nový rok, tak po celý rok”. Z toho vychází také mnoho pověr a zvyků. Vyhněte se hádkám a mrzutostemPokud se budete na Nový rok hádat nebo budete mrzutí, budete mrzutí poté celý rok. Proto se vyhněte hádkám. Vyneste koše a vyžehlete prádloDo nového roku se totiž měl..

Bellatex

Bellatex je česká firma, která se specializuje na výrobu a prodej bytového textilu. Společnost byla založena v roce 1992 a postupně se stala jedním z předních výrobců a distributorů v tomto oboru v České republice.Sortiment výrobkůBellatex nabízí širokou škálu produktů, mezi které patří:Povlečení: R..

Reklamace v České republice - začínají platit nová pravidla

Novela zákona o ochraně spotřebitele přináší změny ve vztazích mezi zákazníky a obchodníky. Tyto změny se týkají také reklamací. Novela by měla platit už před Vánoci.Odpovědnost za vady se prodlužujeOdpovědnost za vady se nově prodlužuje, což jistě potěší samotné zákazníky. Prodlužuje se lhůta z pův..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12