Nakupování Zdraví Herní svět Internet a mobil Zajímavosti Děti Finance

Svítící povlečení

Svítící povlečení se charakterizuje zejména tím, že svítí v noci. Ale jak je to možné? Obsahuje přídavné baterie nebo napájení? Obvykle nikoliv. Celého efektu je dosaženo použitím materiálu, který dokáže po zhasnutí světla ještě nějakou dobu svítit. Velice dobře je tento efekt pak vidět při dosažení..

Pokračovat...

Luxusní povlečení

Luxusní povlečení je povlečení, které je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů, což je pochopitelně vykompenzováno také vyšší cenou těchto materiálů a ve výsledku i samotného povlečení. Samozřejmě, že každému vyhovuje něco jiného, ale obecně se mezi luxusní povlečení řadí například saténové pov..

Plyšové povlečení

Plyšové povlečení je prakticky totéž jako mikroplyšové povlečení, což je běžnější termín v nabídkách výrobců a prodejců povlečení. Co se týká vlastností, tak se hodí zejména do zimních období, protože povlečení z mikroplyše hezky hřeje. Více informací naleznete také v našem článku mikroplyšové povle..

Povlečení Josef Lada

Povlečení Josef Lada je ložní povlečení s motivem od Josefa Lady. Není asi potřeba představovat si Josefa Ladu, ale pro shrnutí to byl český malíř, ilustrátor, spisovatel a scénograf. Narodil se hrusickému ševci Josefu Ladovi (1847–1904) a jeho manželce Alžbětě, rozené Janovské (1843–1912), jako nej..

Povlečení Fortnite

Povlečení Fortnite je povlečení s motivem oblíbené hry Fortnite. Nejčastěji tedy tento vzor povlečení budou volit děti a velice se hodí do dětského pokoje pro fanoušky této hry. Co je to Fortnite?Fortnite je hra vyvíjená studiem Epic Games. Aktuálně je multiplatformní, což znamená, že jí lze hrát na..

Damaškové povlečení

Damaškové povlečení se řadí mezi elegantní a luxusní materiál. Název Damašek vznikl po sirském městě Damašek, kde došlo ve 12. stolení k rozkvětu výroby tohoto materiálu. Úplně původně se však damašek vyráběl v Indií, Číně a Persii. Úplně původně se na jeho výrobu používaly příze z hedvábí a lnu, al..

Lněné povlečení

Lněné povlečení je speciální druh povlečení, který se vyrábí z materiálu zvaného len. Len má jediněčné termoregulační vlastnosti - v létě chladí a v zimě hřeje. Další výhodou je, že len je přirozeně antibakteriální a dobře odolný vůči plísním a pylům. Tento materiál ocení také alergici, protože len ..

Dětské povlečení do postýlky

Dětské povlečení do postýlky je určeno pro nejmenší děti. Nejčastěji se jedná o děti do 3 let, pro které jsou běžně postýlky určeny. Povlečení pro děti se dělá ve zmenšených velikostech, nejčastěji se jedná o velikosti 120x60cm nebo 140x70cm. Pochopitelně se dají sehnat i individuální rozměry nebo s..

Francouzské povlečení

Jak název napovídá, francouzské povlečení má svůj původ ve Francii. Jedná se o povlečení na dvoulůžko a je charakteristické tím, že je pro dvě osoby. Nejčastěji se vyskytuje ve velikosti 200x200 cm, 200x220 cm, 240x200 cm a 240x220 cm. První rozměr udává vždy šířku a druhý délku. Samozřejmě lze sehn..

3D povlečení

Slyšeli jste už někdy pojem 3D povlečení? Na českém trhu se jedná u mnoha dodavatelů a distributorů celkem o novinku, takže je možné, že jste se ještě s touto frází nesetkali. A co to tedy znamená?3D povlečení je označení pro klasické povlečení, které je potištěno speciálním 3d efektem, díky čemuž v..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12