Nakupování Zdraví Herní svět Internet a mobil Zajímavosti Děti Finance

Výprodej povlečení

Výprodej povlečení je obvykle klasické povlečení, které je zvýhodněné cenově. Často se může jednat o povlečení z původních kolekcí nebo ojedinělé kusy, které potřebuje výrobce nebo prodejce doprodat. Nebývá zvykem označovat jako výprodejové zboží použité zboží. Hlavní výhodou povlečení ve výprodeji ..

Pokračovat...

Saténové povlečení

Saténové povlečení se vyrábí ze saténu, což je vysoce kvalitní tkanina v atlasové vazbě vyrobená z jemných přízí z dlouhovlákné česané bavlny. Primární přednosti tohoto materiálu jsou nižší mačkavost a hladší povrch. Díky tomu se saténové povlečení snadno žehlí. Saténové povlečení obvykle patří ke k..

Povlečení Harry Potter

Harry Potter je mladý kouzelník a pochází z fantasy románu britské spisovatelky J. K. Rowlingové. Kromě samotných knížek byl ztvárněn také ve filmech. Hlavním tématem příběhu je Harryho souboj s černokněžníkem Tomem Rojvolem Raddlem (v originále Tom Marvolo Riddle), známým spíše jako Lord Voldemort,..

Krepové povlečení

Krepové povlečení je velice oblíbené a to zejména díky snadné údržbě tohoto povlečení. Primární výhoda tohoto povlečení je, že stačí vyprat, osušit a můžete ho rovnou používat. Krepové povlečení se nemusí žehlit, protože se nemačká. Obvykle ho lze prát bez problémů na 60° C. Krepové povlečení se obv..

Vánoční povlečení

Vánoce jsou svátky, který slaví společně katolíci, protestanti, bezvěrci i jinověrci. Přestože například západní křesťané slaví Vánoce jako narození Mesiáše, jiné křesťanské církve vnímají Vánoce jako ryze pohanské svátky. Svědkové Jehovovi se k oslavám Vánoc staví kriticky s odůvodněním, že pokyny ..

Mikroplyšové povlečení

Mikroplyšové povlečení je druh povlečení, které je vyrobeno ze stoprocentního polyesteru. Toto povlečení má své klady a zápory. Často je toto povlečení označováno také jako povlečení z umělotiny. Výhody mikroplyšového povlečeníČasto se udávají jako primární klady tohoto povlečení že hezky hřeje. Zej..

Retro hračky

Zavzpomínáte občas na své dětství a chtěli byste svým dětem ukázat [a category=157719]retro hračky[/a], se kterými jste si hrávali v dětských letech? Výrobci na to myslí a často se vrací k výrobě hraček, které se prodávaly za dřívějších dob. Můžete tak dopřát svým dětem stejné hračky, se kterými jst..

Stanex

Hledáte kvalitní bytový textil od českého výrobce? Potom by Vás jistě mohl zaujmout výrobce českého textilu Stanex. Společnost byla založena v roce 1991 a založili jí manželé Staňkovi. V současné době společnost sídlí v Písku a v jejich rozsáhlé nabídce naleznete například ložní povlečení, prostěrad..

Herní sluchátka Logitech G PRO X Gaming Headset - recenze

Podle webových stránek prosettings.net jsme zjistili, že mezi profesionálními hrači jsou často voleny sluchátka Logitech G PRO X. To nás okamžitě zaujalo, protože patříme mezi dlouhodobé příznivce značky Logitech, nicméně kvalita sluchátek u nich výrazně upadla a proto jsme volili v poslední době sp..

Chraňte si svá hesla

Problém téměř každého uživatele počítače - hesla. Téméř každá webová stránka, kterou v dnešní době navštěvujeme vyžaduje přihlášení. V ten okamžik stojíme před rozhodnutím, zda pro každé stránky budeme mít individuální heslo a nebo zvolíme jedno univerzální heslo, které použijeme všude. Toto rozhodn..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12