Nakupování Zdraví Herní svět Internet a mobil Zajímavosti Děti Finance

Povlečení do postýlky

Součástí výbavy pro dítě by mělo být i kvalitní [a category=162085]povlečení do postýlky[/a]. Vyrábí se nejčastěji v rozměrech 100x135 cm nebo 90x130 cm, záleží samozřejmě na velikosti Vaší postýlky a zejména na velikosti peřinky a polštářku. V dnešní době se vyrábí obrovské množství motivů povlečen..

Pokračovat...

Zavedená streamerka Squid Game musí změnit přezdívku

Streamerka Lydia Ellery více než 10 let budovala svojí internetovou značku Squid Gaming. Na youtube má již více než 30 tisíc odběratelů, na Instagramu 32 tisíc a na Twitchi 45 tisíc odběratelů. Streamerka uvádí, že se bude muset přejmenovat, protože pod její přezdívkou už jí nikdo nechce zaměstnat. ..

Allegro kupuje e-shopy Mall Group a přepravce WeDo

Polská společnost Allegro se dohodla na převzetí stoprocentního podílu e-shopů Mall Group a přepravní firmy WeDo. Hodnota transakce je až 975 milionů eur (přibližně 24,7 miliardy Kč). Informaci uvedla ve své tiskové zprávě skupina Rockaway Capital, která vlastní společně s PPF EC Investments Mall Gr..

Hubnutí břicha

Máte dobrou postavu a rádi byste zhubnuli jenom tuk na břiše? Potom Vám jistě pomůže tento článek na hubnutí břicha. Jistě jste se trápili mnoho času děláním sklapovaček a tuk se Vám stále drží na břiše. Nechcete také dělat jiné cviky, protože tuk potřebujete zhubnout jenom z okolí břicha. To je ale..

Hubnutí bez kardio

Nedaří se Vám zhubnout a váháte nad tím, jestli je reálné zhubnout bez sportování a bez kardio? Ohledně hubnutí koluje po internetu velké množství mítu a nepravdivých informací.Jde zhubnout bez sportu a kardio?Ano, lze. Klíčové pro správné a zdravé hubnutí je kalorický deficit , což je laicky řečeno..

Péřové peřiny

Péřové peřiny (jinak řečeno péřové přikrývky) jsou peřiny plněné peřím. Co se týká vlastností péřových peřin, tak drží teplotu 4x lépe než výrobky ze syntetických vláken a dvakrát lépe než přikrývky z ovčí vlny. Mají také dobrou schopnost absolvovat vlhkost a přikrývky z peří jsou lehčí než napříkla..

Na kolik a jak prát povlečení

Potřebujete vyprat [a category=162080]povlečení[/a] a nevíte si rady? Nezoufejte. Pokusíme se Vám poradit. V první řadě je vhodné prozkoumat samotné povlečení, jestli má cedulku od výrobce, na které se udává doporučená teplota praní a zda je Vaše povlečení vhodné pro sušení v bubnové sušičce. Na kol..

Dětské povlečení

Dětské povlečení se liší od klasického zejména tím, že má odlišné rozměry a odlišný motiv. V dnešní době již často má povlečení potisk s fotkou, různé pohádkové postavy a další, což Vašemu dítěti zcela nepochybně zpříjemní spánek a zútulní dětský pokojíček. Samozřejmě se vyrábí také povlečení do pos..

Bavlněné povlečení

Mezi obecně nejpoužívanější typy [a category=162080]povlečení[/a] se řadí bavlněné povlečení. Bavlněné povlečení se vyrábí z bavlny a nejčastější typy zapínání bavlněného povlečení jsou na zip a na knoflík, nicméně lze narazit také na hotelové zapínání, které je určeno jak již název napovídá primárn..

Povlečení Mikroplyš

Mezi velice oblíbené typy [a category=162080]povlečení[/a] patří Povlečení Mikroplyš. Jedná se o velice oblíbené a příjemné povlečení, které by se dalo popsat jako plyšové povlečení. Jedná se o velice teplé povlečení z mikroplyše. Povlečení je vhodné zejména pro zimní období, protože velice hezky hř..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12